Výrobky pro gastronomii

 

Pro gastronomické provozy nabízíme různé druhy přírodního koření a kořenících směsí, obalovací přípravky, bujóny, omáčky a šťávy pod maso, marinády, polévková dochucovadla

a přísady, tekuté kořenící omáčky.
Uvedené výrobky dodáváme širokému spektru zákazníků z oblasti gastronomie, cateringu a maloobchodu.

Přírodní koření a bylinky

 

Kompletní sortiment přírodního koření a bylinek dovážíme z produkčně nejkvalitnějších oblastí světa. Laboratorní kontrola zabezpečuje zdravotní nezávadnost a požadovanou vysokou kvalitu jednotlivých komodit.

Kořenící směsi a přísady

 

Kořenící směsi se připravují z nejkvalitnějších surovin dovezených z různých krajin

od osvědčených dodavatelů garantujících požadovanou potravinářskou kvalitu

a funkčnost. Jsou sestavené na základě osvědčených anebo nově vyvinutých receptur, často i na přání zákazníka. Přináší vynikající základ pro zdravé vaření a gurmánský požitek z jídla.

 

Tekuté marinády

 

Jsou kompletním polotekutým ochucovacím přípravkem. Bez chemické konzervace, vyrobené na bázi koření, rostlinného oleje, extraktů. Vyznačují se nízkým dávkováním

a širokým spektrem použití. Jsou vhodné na grilování, pečení či dušení i na běžnou přípravu na pánvi. Jsou dodávané v různých chuťových a barvených variacích.

Sypké marinády

 

Představují efektivní a spolehlivé řešení při nakládání s polotovary určenými na grilování. Obsahují technologicky a chuťově účinné látky včetně soli, které marinovaným produktům dodávají všechno potřebné k následnému tepelnému opracování.

Instantní bujóny

 

Různé druhy našich instantních bujónů jsou určené na jednoduchou přípravu polévek anebo dochucení či doladění chuti hotových jídel. Pro školní stravování jsme vyvinuli řadu bujónů bez přidaného glutamanu.

Instantní omáčky a šťávy (také ve formě olejové pasty)

 

Vynikající jednoduchostí a efektivitou přípravy a variability použití v celém spektru gastronomických provozů. Použité přírodní identické suroviny dodávají hotovým pokrmům charakter domácí kuchyně..

 

Obalovací přípravky

 

Představují širokou škálu těstíček a strouhanek, které se liší barvou, zrnitostí i chutí. Jsou vhodné na obalování masa všech druhů, sýrů, zeleniny, ovoce pod.

Ochucovadla a pomocné přípravky

 

Tekuté kořenící omáčky pomáhají při dosahování požadované chuti hotových pokrmů. Technologické přípravky pomáhají dosáhnout úsporu práce, energie a surovin při zachování požadované kvality hotových pokrmů.

© 2024, Progast, All Rights Reserved